O FILARACH ŻYCIA

Wybrany obrazNa początku 2005 roku podczas warsztatów dla nauczycieli w Dolnośląskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli po raz pierwszy zaprezentowałam koncepcję Filarów Życia jako filarów wychowania.
Wychowania W MIŁOŚCI, W PRAWDZIE, W WOLNOŚCI I W GRANICACH.

Doświadczenie drugiego macierzyństwa i czas spędzany z dziećmi w domu inspirował mnie do różnych przemyśleń na temat życia, wychowania. Najczęściej momenty karmienia mojej córeczki były czasem tworzenia różnych koncepcji, pojawiały się pomysły nowych zajęć i warsztatów a także wierszyków dla dzieci ...

Podczas sesji weekendowej "Komunikacja w relacjach" 12 listopada 2005 roku w Krakowie po raz pierwszy koncepcja została przedstawiona szerszemu gronu odbiorców, zostało również dokonane nagranie audio, które obecnie można nabyć w różnych księgarniach internetowych.

W dniach 5-8 grudnia 2007 roku felietony przedstawiające Filary Życia zostały wyemitowane na antenie Polskiego Radia w Jedynce jako "Myśli na dobry dzień".

  Na początku 2008 roku minęły trzy lata odkąd wykorzystywałam tą koncepcję podczas warsztatów i wykładów dla różnych grup odbiorców i jestem ogromnie wdzięczna za wiele bardzo pozytywnych informacji zwrotnych. To dało mi motywację do stworzenia strony i w lutym 2008 roku zostały uruchomione filaryzycia.pl. Setki osób usłyszały o budowaniu swojego życia, a także wychowania dzieci w oparciu o MIŁOŚĆ, PRAWDĘ, WOLNOŚĆ I GRANICE. Bardzo dziękuję wszystkim słuchaczom i aktywnym uczestnikom warsztatów za ich przyjęcie tej koncepcji, osobiste refleksje i uwagi, które pozwalają mi wciąż ją dopracowywać.
Serdecznie dziękuję za otrzymaną korespondencję w związku z uruchomieniem strony. Państwa, Wasze słowa wdzięczności, wsparcia, życzenia i wszelkie sugestie są dla mnie bardzo ważne.

Elżbieta Łozińska